اگر برای شنیدن درست موسیقی در محیط‌های شلوغی چون مترو، اتوبوس و … مجبورید صدا را تا انتها زیاد کنید. پیشنهاد می‌کنیم این‌بار Mi Noise Cancelling Earphones را امتحان کنید! تکنولوژی نویزگیر این هدفون مخصوص حذف صداهای زائد طراحی شده، تا بتوانید بدون هیچ‌مشکلی در مترو یا اتوبوس نیز به صورت شفاف به موسیقی گوش فرا دهید. این هندزفری انرژی موردنیاز خود را از درگاه Type-C تامین می‌کند و به همین واسطه صوت را تقویت و نویز را حذف می‌کند که برای استفاده از این قابلیت،نیاز به تنظیمات خاصی نیست و دستگاه به صورت خودکار در دامنه 50 تا 2000 هرتز اقدام به نویزگیری موثر کرده و صدای بالای 25dB محیط را حذف خواهد کرد. بنابراین در محیط‌های شلوغ نیز جزئیات موسیقی را واضح خواهید شنید. پس به سادگی هندزفری را به دستگاه‌ مورد نظر متصل کرده و از موسیقی باکیفیت لذت ببرید. این هندزفری همچنین یک سیستم ویژه نویزگیری برای گوشی‌های Mi 5 و Mi MIX 2 دارد که برای عمل کردن آن کافیست کلید کشویی هندزفری را حرکت دهید تا سیستم نویزگیر فعال شود. این قابلیت ویژه، صدای محیط را به‌وسیله مدار کاهنده امواج و ماسک‌گذاری موسیقی کاهش می‌دهد تا بی هیچ اختلالی جزئیات موسیقی را بشنوید.
همچنین از میکروفون‌های MEMS در دو سَر هندزفری استفاده شده تا نویزهای محیطی شناسایی، و به‌وسیله الگوی فرکانس معکوس صدایی شفاف پخش شود. از لوکا بیگناردی، برنده 4 جایزه گرمی نیز درخواست شد تا آکوستیک شخصی خود را بر روی این دستگاه پیاده کند. که در نتیجه این هندزفری قادر خواهد بود ظرافت‌ها و زیبایی‌های موسیقی را جزء به جزء پخش نماید.
درپوش صوتی فلزی در سَری این هندزفری از تیتانیوم سبک تولید شده تا عملکرد آکوستیک را بهبود داده و از دوام بیشتری نیز برخوردار شود. طراحی ارگونومیک و بسیار راحت آن که با اسکن کردن فیزیک گوش صدها نفر و طراحی بر اساس بیشترین سازگاری با گوش انسان انجام شده، سبکی و راحتی را تضمین می‌کند. همچنین فیبر نشکن Kelver از سیم هندزفری در برابر خم شدن و شکستگی محافظت می‌کند و با روکش درهم تنیده braided sleeving ، گره خوردن و پیچ و تاب‎های احتمالی هرگز اتفاق نخواهد افتاد. همچنین قسمت انتهایی سیم هندزفری نیز با TPE پوشانده شده تا از اصطکاک با البسه،اختلالات نویزی و اثر stethoscope جلوگیری کند.