Mi In-Ear Headphones Basic

راحتی کار با این هندزفری از خصوصیات بارز آن به حساب می‌آید که تنها با فشردن یک دکمه، موسیقی در حال پخش را اجرا یا متوقف و تماس‌های ورودی را قطع یا وصل می‌کند! این دکمه با اندروید، iOS و تمام گوشی‌های Mi سازگار است.
پخش موسیقی در ژانرهای پاپ، راک، dance و ….در این هندزفری با کیفیت بالایی انجام می‌شود، زیرا دیافراگم آن از ترکیب فلزی دارای درجه صنعت هوا و فضا و PET تشکیل شده تا صدای خروجی را کوک، خالص، متعادل و بهینه‌سازی کند.
در این دستگاه از نسل سوم سیستم balanced damping استفاده شده که دارای طراحی بی‌نظیری برای صدای خروجی و جریان هواست. در این سیستم یک کانال خروجی در قسمت جلوی درپوش و یک حفره کوچک در قسمت پشتی درپوش طراحی شده تا صداهای میانی لطیف‌تر و دقیق‌تر به گوش برسند. در مجموع، سیستم balanced damping هر سه باند صوت(زیر، بم، میانی) را بهینه سازی کرده و با تعادل سازی صدای خروجی، تجربه خوشایندی را به صاحب آن عرضه می‌کند.
درپوش صوتی و آلومینیومی Mi In-Ear Headphones Basic با سطح انودایز شده و ضد خش به گونه‌ای طراحی شده تا هنگام استفاده از دست لیز نخورد. همچنین دقت به جزئیات ساخت مانند لبه‌های گرد، احساس خوشایندی را هنگام در دست گرفتن به انسان منتقل خواهد کرد.
سیم آن نیزدارای طراحی ساده و سفارشی بوده و برای افزایش مقاومت، به سیم‌های داخلی Kelver مجهز است. قسمت خارجی سیم نیز دارای روکش PET است تا علاوه بر لطیف بودن، از پیچ و تاب خوردن جلوگیری شود.
و در آخر باید بدانیم که بدنه اصلی این هندزفری با زاویه کانال گوش انسان سازگار است تا در استفاده‌های طولانی مدت نیز احساس خستگی را به صاحبش منتقل نکند.