مسافت‌یاب لیزری شیائومی

مسافت‌یاب لیزری شیائومی

Duka LI1

شیائومی

شرکت شیائومی بار دیگر در تکنولوژی خلاقیت ایجاد کرده است. این شرکت که با تولید محصولات الکترونیکی قصد برطرف کردن نیازهای مصرف‌کنندگان را دارد، این بار مسافت‌یاب لیزری شیائومی (فاصله یاب شیائومی) با اندازه‌گیری دقیق و بالا، صفحه‌ی دوطرفه   LED  تشخیص مسافت، طراحی کرده است.

این دستگاه آلومینیومی که مانند دوربین مداربسته است، با سیستم مکانیزم الکتریکی جزئی‌نگر، قدرت اندازه‌گیری دقیقی دارد.

مسافت‌یاب لیزری شیائومی می‌تواند 360 درجه چرخش داشته باشد؛ با چنین قابلیتی و دو طرفه بودن، این دستگاه هم‌زمان دو زاویه‌ی دید را پشتیبانی می‌نماید. همچنین این ابزار می‌تواند در فضاهایی مانند سقف، لبه‌ی دیوارها و راه پله‌ها قرار گیرد.

عمل‌کرد مسافت‌یاب لیزری شیائومی با LED قرمز و درخشش بالا، مصرف کم انژی است. یکی دیگر از ویژگی‌های عالی دستگاه، تشخیص خطوط با ضخامت یک میلی‌متر است. این دقت در تشخیص فواصل بسیار دور نیز حفظ می‌شود.

مسافت‌یاب لیزری شیائومی

یکی دیگر از ویژگی‌های این محصول،IP  بالای آن با عدد 54 است که مسافت‌ یاب لیزری شیائومی را در برابر آب و گرد وغبار محافظت می‌نماید. همچنین، بدنه‌ی آلومینیومی آن مانع آسیب دیدگی هنگام سقوط می‌شود. یکی دیگر از قابلیت‌های این بدنه، ضدخراش بودن و  مانع برجای ماندن اثرانگشت بر آن است. وزن محصول 70 گرم است که حمل و عملکردی آسان به آن می‌بخشد.

 بنابراین می‌توان گفت مسافت‌یاب لیزری شیائومی مانند گوشی شیائومی، جاروبرقی، ساعت هوشمند و دیگر محصولات این شرکت، برای رفاه هر چه بیشتر کاربران تولید شده است.